Makijaż Permanentny Ust

Makijaż permanentny ust wykonuję tak by uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Zabieg ma za zadanie delikatnie podkreślić Twój naturalny kontur, skorygować asymetrię i wzmocnić barwę. Pigmentacja ust wygląda najładniej jeżeli użyjemy techniki konturowania z lekkim cieniowaniem przez co uzyskamy optyczne powiększenie ust. Makijaż permanentny ust wykonuję w znieczuleniu miejscowym, a sprzęt na którym pracuje to najwyższej jakości soft liner stosowany w klinikach medycyny estetycznej, aby precyzyjnie i bezboleśnie przeprowadzić zabieg. Po takim makijażu Klientka nie jest spuchnięta, a usta wyglądają jak mocno pomalowane pomadką.

Elementem początkowym zabiegu jest wykonanie rysunku wstępnego konturu ust, który musi być zawsze skonsultowany z Klientką i przez nią zaakceptowany.

Barwniki, na których pracuję są najwyższej jakości (posiadają atesty) i nie zawierają w swym składzie metali ciężkich. Z tego względu zabieg można wykonać osobom uczulonym na barwniki do tatuażu, nikiel czy nawet chorym poddanym chemioterapii lub po skończonym leczeniu onkologicznym.
Na koniec zabiegu Klientka zawsze jest poinformowana o zaleceniach do stosowania po zabiegu.
Czas trwania: 2h

Dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz dwa dni po zabiegu Klientka bezwzględnie musi zażywać Heviran 400mg 2x dziennie, rano i wieczorem. Lek ten jest wypisywany na receptę.

Standardowy czas gojenia to 5 dni i w tym czasie barwnik wyłuszcza się o 40%, a usta stają się delikatne i naturalne. Przez pierwsze dni po zabiegu usta są intensywne- wyglądają jak mocno umalowane.

Korektę (o ile jest wymagana, ponieważ nie zawsze Klientki jej potrzebują) wykonuje się po upływie minimum 4-6 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie sterydów, terapia izotretinoiną (izotek), zaburzenia krzepliwości krwi, choroby autoimmunologiczne skóry, zapalenie bakteryjne, grzybicze lub wirusowe organizmu, botoks w okolicy łuków brwiowych zaaplikowany w okresie miesiąca przed zabiegiem, choroby krwi, astma, cukrzyca, epilepsja, żółtaczka, wysokie ciśnienie, choroby serca, choroby nowotworowe, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, bielactwo, egzema, łuszczyca.

Galeria