MAKIJAŻ PERMANENTNY

Metoda włoskowa to nowa technika makijażu permanentnego, dzięki której można uzyskać wspaniały i naturalny efekt.

   Microblading jest metodą, w której płytko pod skórę pigmentowane są włoski zgodnie z kierunkiem wzrostu naturalnych włosów w łuku brwiowym. Nie jest to tatuaż, ponieważ w tatuażu dociera się do warstw skóry właściwej. Ta metoda cechuje się całkowitym wyłuszczeniem pigmentu w miarę upływu lat. Proces złuszczania naskórka jest kwestią indywidualną organizmu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i zawsze wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

   Elementem początkowym zabiegu jest wykonanie rysunku wstępnego brwi, który musi być zawsze skonsultowany z Klientką i przez nią zaakceptowany.

   Barwniki, na których pracuję są najwyższej jakości (posiadają atesty) i nie zawierają w swym składzie metali ciężkich. Z tego względu zabieg można wykonać nawet osobom uczulonym na barwniki do tatuażu, nikiel czy nawet chorym poddanym chemioterapii lub po skończonym leczeniu onkologicznym. Na koniec zabiegu Klientka zawsze jest poinformowana o zaleceniach do stosowania po zabiegu.       

Czas trwania: 2h

Standardowy czas gojenia to 7 dni i w tym czasie barwnik wyłuszcza się o 40%, a brwi stają się delikatne i naturalne.  Przez pierwsze dni po zabiegu, brwi mają intensywną barwę -wyglądają jak po mocnej hennie

Po wygojeniu dopigmentowane włoski stają się miękkie, plastyczne
i perfekcyjnie imitują naturalne włoski. Korektę (o ile jest wymagana, ponieważ nie zawsze Klientki jej potrzebują) wykonuje się po upływie minimum 4-6 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie sterydów, terapia izotretinoiną (izotek), zaburzenia krzepliwości krwi, choroby autoimmunologiczne skóry, zapalenie bakteryjne, grzybicze lub wirusowe organizmu, botoks w okolicy łuków brwiowych zaaplikowany w okresie miesiąca przed zabiegiem, choroby krwi, astma, cukrzyca, epilepsja, żółtaczka, wysokie ciśnienie, choroby serca, choroby nowotworowe, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, bielactwo, egzema, łuszczyca.

GALERIA